Endelig fredag!!! Og fredag betyr helg. Og helg betyr fotball på tv. MYE fotball på tv. Og jeg kommer her som vanlig med oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, listet med hvor og når de sendes. God helg og husk å verne om dine favorittbiter 🙂

Jeg har så vondt i magen kjære, jeg tror ikke jeg kan være med på ukeshandlingen..
Jeg har så vondt i magen kjære, jeg tror ikke jeg kan være med på ukeshandlingen..

FREDAG:

  • Frankfurt – Kaiserslautern     Eurosport 2.30
  • Osasuna – Almería     C More Fotball HD20.00
  • Hannover – Braunschweig     Eurosport 2  20.30
  • AFC Wimbledon – Coventry     TV 2 Sport Premium    20.45
  • Granada – Málaga     C More Fotball HD 22.00

LØRDAG:

  • Reading – QPR     TV 2 Sport Premium   13.15
  • Grimsby – Scunthorpe     TV 2 Sport Premium 214.00
  • Bayern – Augsburg     Eurosport  15.30
  • Wolfsburg – Dortmund     Eurosport 2    15.30
  • Liverpool – Fulham     TV 2 Sport Premium 16.00
  • Southampton – Hull     Opptak SP kl. 21.30      16.00
  • Aston Villa – Cardiff     Opptak SP 2 kl. 20.30        16.00
  • Chelsea – West Bromwich     Opptak SP 3 kl. 20.30      16.00
  • Crystal Palace – Everton     Opptak SP 3 kl. 22.30    16.00
  • Leicester – Nottingham     TV 2 Sport Premium 2     16.00
  • Real Madrid – Real Sociedad     C More Fotball HD    16.00
  • Getafe – Elche     C More Live HD     18.00
  • Catania – Udinese     C More Fotball HD   18.00
  • Norwich – West Ham     TV 2 Sport Premium      18.30
  • Mönchengladbach – Nürnberg     Eurosport 2      18.30
  • Athletic – Levante     C More Fotball HD        20.00
  • Inter – Livorno     CANAL9      20.45
  • Celta – Vallecano     MAX     22.00

SØNDAG:

  • Espanyol – Sevilla     C More Live HD        12.00
  • Genoa – Verona     C More Fotball HD        12.30
  • Tottenham – Newcastle     TV 2 Sport Premium       13.00
  • Bochum – Köln     Eurosport 2   13.30
  • Eredivisie     NEC – Ajax     C More Live HD      14.30
  • Mjøndalen – Ranheim     TV 2 Sport    15.00
  • Chievo – Milan     CANAL9     15.00
  • Roma – Sassuolo     C More Fotball HD    15.00
  • Sunderland – Man. City     TV 2 Sport Premium    15.05
  • Mainz – Eintracht Frankfurt     Eurosport 2   15.30
  • Valencia – Valladolid     C SPORTS     17.00
  • Man. United – Arsenal     TV 2 Sport Premium  17.10
  • Swansea – Stoke     TV 2 Sport Premium 2 17.10
  • Freiburg – Stuttgart     Eurosport 2          17.30
  • Lillestrøm – Rosenborg     TV 2          18.00
  • Brann – Tromsø     TV 2 Zebra          18.00
  • Molde – Start     C More Live          18.00
  • Odd – Hønefoss     C More Live          18.00
  • Viking – Sarpsborg 08     C More Live         18.00
  • Vålerenga – Sandnes Ulf     C More Live       18.00
  • Strømsgodset – Haugesund     C More Fotball HD        18.00
  • Sogndal – Aalesund     C More Hockey  18.00
  • Villarreal – Atlético     C More Live 2      19.00
  • Cruzeiro – Grêmio     TV 2 Sumo     20.00
  • Juventus – Napoli     CANAL9      20.45
  • Fiorentina – Sampdoria     C More Live HD      20.45
  • Betis – Barcelona     C More Fotball HD    21.00

MANDAG:

  • St. Pauli – Cottbus     Eurosport 2     20.15
  • Shortwood U. – Port Vale     TV 2 Sport Premium      20.45