Da er det helg igjen, og for oss fotballintresserte er helg synonymt med fotball. Her  er den komplette oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra fredag til og med Mandag. God fotballhelg!

10632878-sheff-wed-vs-sheff-utd-liveFREDAG:

  • Sandnes Ulf – Brann     TV 2 Zebra  19.00
  • Mjällby – Djurgården     C More Live 4  19.00
  • Schalke – Eintracht Frankfurt     Eurosport 2  20.30
  • Rotherham – Bradford     TV 2 Sport Premium  20.52
  • Osasuna – Valladolid     C More Fotball  21.00

LØRDAG:

  • QPR – Nottingham     TV 2 Sport Premium 2 13.22
  • Lillestrøm – Viking     C More Fotball 15.30
  • Mainz – Bremen     Eurosport 2 15.30
  • Celta – Real Sociedad     C More Live 16.00
  • Åtvidaberg – Falkenberg     C More Live 2 16.00
  • Malmö – Gefle     C More Live 3 16.00
  • West Bromwich – Tottenham     TV 2 Sport Premium 16.07
  • Stoke – Newcastle     Opptak SP kl. 21.30 16.07
  • Southampton – Cardiff     Opptak SP 2 kl. 20.30 16.07
  • Crystal Palace – Aston Villa     Opptak SP 2 kl. 22.30 16.07
  • Sunderland – Everton     Opptak SP 3 kl. 20.30 16.07
  • Fulham – Norwich     Opptak SP 3 kl. 22.30 16.07
  • Burnley – Middlesbrough     TV 2 Sport Premium 2 16.07
  • Haugesund – Vålerenga     C More Fotball 18.00
  • Villarreal – Levante     C More Live 18.00
  • Sassuolo – Cagliari     CANAL9 18.00
  • Wigan – Arsenal     TV 2 Sport Premium 18.07
  • Bayern – Dortmund     Eurosport 18.30
  • Granada – Barcelona     C More Live 20.00
  • Roma – Atalanta     CANAL9 20.45
  • Real Madrid – Almería     MAX 22.00

SØNDAG:

  • Betis – Sevilla     C More Live  12.00
  • Bologna – Parma     C More Fotball  12.30
  • Liverpool – Man. City     TV 2 Sport Premium  14.37
  • Tromsø – Alta     C More Live  15.00
  • Sampdoria – Inter     CANAL9  15.00
  • AIK – Örebro     C More Live 3  15.00
  • Stabæk – Molde     C More Fotball  15.30
  • Leverkusen – Hertha     Eurosport 2  15.30
  • Valencia – Elche     C More Live  17.00
  • Swansea – Chelsea     TV 2 Sport Premium  17.07
  • Hull – Sheffield U.     TV 2 Sport Premium 2  17.07
  • Hoffenheim – Augsburg     Eurosport 2  17.30
  • Halmstad – IFK Norrköping     C More Live 4  17.30
  • Strømsgodset – Aalesund     C More Fotball  18.00
  • Bodø/Glimt – Sogndal     C More Live 2  18.00
  • Sarpsborg 08 – Start     C More Live 3  18.00
  • Bryne – Bærum     C SPORTS  18.00
  • Hønefoss – Mjøndalen     C SPORTS  18.00
  • Kristiansund BK – Ullensaker/Kisa     C SPORTS  18.00
  • Nest-Sotra – HamKam     C SPORTS  18.00
  • Strømmen – Ranheim     C SPORTS  18.00
  • Rosenborg – Odd     TV 2  19.00
  • Getafe – Atlético     C More Live  19.00
  • Milan – Catania     CANAL9  20.45
  • Espanyol – Vallecano     C More Fotball  21.00

MANDAG:

  • Sandefjord – Fredrikstad     TV 2 Zebra 19.00
  • Brommapojkarna – IFK Göteborg     C More Live 3 19.00
  • Kalmar – Elfsborg     C More Live 4 19.05
  • Reading – Leicester     TV 2 Sport Premium 21.07
  • Athletic – Málaga     C More Fotball 22.00