Endelig er det helg, og hva er mer synonymt med helg enn fotball på tv? Her kommer vi som vanlig med fullstendig liste over alle kamper som sendes på «norske» kanaler fra fredag og tilogmed mandag. Listen inneholder selvfølgelig også når og hvilken kanal de sendes på. Alt for at du skal planlegge din gullrekke!

shocked

FREDAG:

  • FC Daugava – Haugesund     TV 2 Sumo  13.00
  • Sarpsborg 08 – Stabæk     TV 2 Sumo  14.00
  • Strømsgodset – Benfica     TV 2 Sumo  16.00
  • Aalesund – Kristiansund BK     TV 2 Sumo  19.00
  • Molde – Vestsjælland     TV 2 Sumo  19.00
  • Feyenoord – Vitesse     C More Fotball  20.00
  • Braunschweig – Dortmund     Eurosport 2  20.30
  • Paris SG – Bordeaux     Viasat Fotball  20.30
  • Granada – Celta     C More Live  21.00

LØRDAG:

  • QPR – Burnley     TV 2 Sport Premium 3 13.15
  • Newcastle – Sunderland     TV 2 Sport Premium 13.45
  • West Ham – Swansea     TV 2 Sport Premium 2 13.45
  • Bærum – Vålerenga     TV 2 Sumo 14.00
  • Leverkusen – Stuttgart     Eurosport 2 15.30
  • Stoke – Man. United     TV 2 Sport Premium4 16.00
  • Everton – Aston Villa     Opptak SP kl. 21.30 16.00
  • Hull – Tottenham     Opptak SP 2 kl. 20.30 16.00
  • Cardiff – Norwich     Opptak SP 3 kl. 20.30 16.00
  • Fulham – Southampton     Opptak SP 3 kl. 22.30 16.00
  • Sheffield W. – Barnsley     TV 2 Sport Premium 2 16.00
  • Barcelona – Valencia     C More Fotball 16.00
  • Lorient – Monaco     Viasat Fotball 16.30
  • Levante – Vallecano     C More Live 18.00
  • Cagliari – Fiorentina     C More Fotball 18.00
  • Hannover – Mönchengladbach     Eurosport 2 18.30
  • Getafe – Valladolid     C More Fotball 20.00
  • Milan – Torino     CANAL9 20.45
  • Málaga – Sevilla     MAX 22.00

SØNDAG:

  • Elche – Almería     C More Live 12.00
  • Genoa – Sampdoria     C More Fotball 12.30
  • West Bromwich – Liverpool     TV 2 Sport Premium 14.30
  • Roma – Parma     CANAL9 15.00
  • Atalanta – Napoli     C More Fotball 15.00
  • Hertha – Nürnberg     Eurosport 2 15.30
  • Astra – AIK     TV 2 Sumo 16.00
  • Arsenal – Crystal Palace     TV 2 Sport Premium 17.00
  • Betis – Espanyol     C More Fotball 17.00
  • Bayern – Eintracht Frankfurt     Eurosport 2 17.30
  • Costuleni – Rosenborg     TV 2 Sumo 19.00
  • Atlético – Real Sociedad     C More Fotball 19.00
  • Juventus – Inter     CANAL9 20.45
  • Athletic – Real Madrid     C More Fotball 21.00
  • Marseille – Toulouse     Viasat Fotball 21.00

MANDAG:

  • Strømsgodset – FC Daugava     TV 2 Sumo 13.00
  • Haugesund – Vestsjælland     TV 2 Sumo 16.00
  • Vecindario – Brann     TV 2 Sumo 17.00
  • Molde – Benfica     TV 2 Sumo 19.00
  • Man. City – Chelsea     TV 2 Sport Premium 21.00
  • Villarreal – Osasuna     C More Fotball 22.00