Endelig er det helg igjen, og hva er mer synonymt med helg, enn fotball på tv? Her kommer listen over alle kamper som sendes på «norske» kanaler hele helgen, selvføgelig med hvor og når de spilles. God helg til deg!

TV-titting-2_1030707pFREDAG:

  • Strømsgodset – Mjøndalen     TV 2 Sumo  17.00
  • Freiburg – Bremen     Eurosport 2  20.30
  • Lorient – Paris SG     Viasat Fotball  20.30
  • Celta – Málaga     C More Fotball  21.00

LØRDAG:

  • Start – Brann     TV 2 Sportskanalen  13.00
  • Derby – Nottingham     TV 2 Sport Premium 2  13.15
  • Chelsea – Arsenal     TV 2 Sport Premium  13.45
  • Molde – Aalesund     TV 2 Sportskanalen  15.00
  • Hannover – Dortmund     Eurosport  15.30
  • Mainz – Bayern     Eurosport 2  15.30
  • Cardiff – Liverpool     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Everton – Swansea     Opptak SP kl. 21.30  16.00
  • Man. City – Fulham     Opptak SP 2 kl. 20.30  16.00
  • Norwich – Sunderland     Opptak SP 2 kl. 22.30  16.00
  • Newcastle – Crystal Palace     Opptak SP 3 kl. 20.30  16.00
  • Hull – West Bromwich     Opptak SP 3 kl. 22.30  16.00
  • Odd – Lillestrøm     TV 2 Sumo  16.00
  • Middlesbrough – QPR     TV 2 Sport Premium 2  16.00
  • Granada – Elche     C More Fotball  16.00
  • Haugesund – Sandnes Ulf     TV 2 Sumo  17.00
  • Marseille – Rennes     Viasat Fotball  17.00
  • Espanyol – Levante     C More Fotball  18.00
  • Torino – Livorno     CANAL9  18.00
  • West Ham – Man. United     TV 2 Sport Premium  18.30
  • Mönchengladbach – Hertha     Eurosport 2  18.30
  • Valladolid – Vallecano     C More Fotball  20.00
  • Chievo – Roma     CANAL9  20.45
  • Athletic – Getafe     C SPORTS  22.00

SØNDAG:

  • Osasuna – Sevilla     C More Live      12.00
  • Parma – Genoa     C More Fotball      12.30
  • Tottenham – Southampton     TV 2 Sport Premium      14.30
  • Inter – Atalanta     CANAL9      15.00
  • Sampdoria – Verona     C More Live      15.00
  • Nürnberg – Eintracht Frankfurt     Eurosport 2      15.30
  • Viking – Ranheim     TV 2 Sumo      16.00
  • Aston Villa – Stoke     TV 2 Sport Premium      17.00
  • Rosenborg – Stabæk     TV 2 Sumo      17.00
  • Betis – Atlético     C More Fotball      17.00
  • Leverkusen – Hoffenheim     Eurosport 2      17.30
  • Sarpsborg 08 – Bodø/Glimt     TV 2 Sumo      18.00
  • Valencia – Villarreal     C More Live      19.00
  • Lazio – Milan     CANAL9      20.45
  • Catania – Juventus     C More Fotball      20.45
  • Real Madrid – Barcelona     MAX      21.00
  • Monaco – Lille     Viasat Fotball      21.00

MANDAG:

  • Southend – Oxford United     TV 2 Sport Premium      20.45
  • Almería – Real Sociedad     C More Fotball      22.00