Helg er fotball, og det er endelig helg igjen! Som vanlig gir jeg deg oversikten over hvilke fotballkamper som sendes direkte på norske kanaler fra fredag til mandag, slik at DU kan planlegge ukeshandlingen din 😉 God Helg!

shocked

FREDAG:

  • Racing – Sevilla C More Live  20.00
  • Bundesliga Nürnberg – Mainz Eurosport 2  20.30
  • Marseille – Nantes Viasat Fotball  20.30
  • Bologna – Juventus C More Fotball  20.45
  • Cartagena – Barcelona C More Live  22.00

LØRDAG:

  •  Derby – Blackpool TV 2 Sport Premium 2 13.15
  • Man. United – Newcastle TV 2 Sport Premium 13.45
  • Bundesliga Bremen – Bayern Eurosport 2 15.30
  • Liverpool – West Ham TV 2 Sport Premium 16.00
  • Crystal Palace – Cardiff Opptak SP kl. 21.30 16.00
  • Stoke – Chelsea Opptak SP 2 kl. 20.30 16.00
  • Southampton – Man. City Opptak SP 3 kl. 20.30 16.00
  • West Bromwich – Norwich Opptak SP 3 kl. 22.30 16.00
  • Brighton – Leicester TV 2 Sport Premium 2 16.00
  • Sant Andreu – Atlético C More Fotball 16.00
  • Paris SG – Sochaux Viasat Fotball 17.00
  • Girona – Getafe C SPORTS 18.00
  • Livorno – Milan CANAL9 18.00
  • Sunderland – Tottenham TV 2 Sport Premium 18.30
  • Dortmund – Leverkusen Eurosport 2 18.30
  • Ajax – NAC C More Live 18.45
  • Celta – Athletic C More Fotball 20.00
  • Napoli – Udinese CANAL9 20.45
  • PSV Eindhoven – Vitesse C More Live 20.45
  • Olímpic Xàtiva – Real Madrid C More Fotball 22.00

SØNDAG

  • Roma – Fiorentina C More Fotball 12.30
  • Heerenveen – Feyenoord C More Live 12.30
  • Cambridge United – Sheffield U. (facup) TV 2 Sport Premium 2 13.00
  • Sandhausen – Greuther Fürth Eurosport 2 13.30
  • Fulham – Aston Villa TV 2 Sport Premium 14.30
  • Tamworth – Bristol City (facup) TV 2 Sport Premium 2 15.00
  • Torino – Lazio CANAL9 15.00
  • Verona – Atalanta C More Fotball 15.00
  • Freiburg – Wolfsburg Eurosport 2 15.30
  • Arsenal – Everton TV 2 Sport Premium 17.00
  • Gimnàstic – Valencia C More Fotball 17.00
  • Bundesliga Braunschweig – Hertha Eurosport 2 17.30
  • Real Jaén – Espanyol C More Fotball 19.00
  • Inter – Parma CANAL9 20.45
  • Málaga – Osasuna C More Fotball 21.00
  • Monaco – Ajaccio Viasat Fotball 21.00

MANDAG

  • Cracovia – Zaglebie Lubin Eurosport 2  18.00
  • Kaiserslautern – Düsseldorf Eurosport 2  20.15
  • Wrexham – Oxford United (Facup)TV 2 Sport Premium 2  20.45
  • Swansea – Hull TV 2 Sport Premium  21.00