Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

TIRSDAG

Sundsvall – Trelleborg – Kanal: TV 2 Sport Premium 3 – kl. 19.00
Deportivo – Sevilla – Kanal: Viaplay – kl. 19.30
Brighton – Tottenham – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 20.45
Inter – Cagliari – Kanal: Viasport 2 – kl. 20.45
Leverkusen – Bayern – Kanal: Viasport 3 – kl. 20.45
Heerenveen – Den Haag – Kanal: Viasport + – kl. 20.45
Celta – Barcelona – Kanal: Viasport 1 – kl. 21.00
Villarreal – Leganés – Kanal: Viaplay – kl. 21.30

ONSDAG

Eik Tønsberg – Sandefjord – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Fjøra – Florø – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Kløfta – Lillestrøm – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Kvik – Ranheim TF – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Madla – Viking – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Pors Grenland – Notodden – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Skarphedin – Odd – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Skjervøy – Tromsø – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Skjold – Haugesund – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Sola – Sandnes Ulf – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Sunndal – Kristiansund BK – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Træff – Molde – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Ullern – Stabæk – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Vestfossen – Strømsgodset – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Vigør – Start – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Vindbjart – Jerv – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Østsiden – Sarpsborg 08 – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Øystese – Sogndal – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Årvoll – Vålerenga – Kanal: nrk.no – kl. 18.00
Benevento – Atalanta – Kanal: Viasport 2 – kl. 18.00
Horsens – Nordsjælland – Kanal: Viaplay – kl. 18.00
Sandviken – Brann – Kanal: NRK2 – kl. 18.15
Kalmar – Östersund – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 19.00
Djurgården – Malmö – Kanal: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Örebro – AIK – Kanal: TV 2 Sport Premium 3 – kl. 19.00
Espanyol – Eibar – Kanal: Viaplay – kl. 19.30
Valencia – Getafe – Kanal: Viasport 1 – kl. 19.30
Bournemouth – Manchester United – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 20.45
Fiorentina – Lazio – Kanal: Viaplay – kl. 20.45
Napoli – Udinese – Kanal: Viaplay – kl. 20.45
Roma – Genoa – Kanal: Viaplay – kl. 20.45
Sampdoria – Bologna – Kanal: Viaplay – kl. 20.45
SPAL – Chievo – Kanal: Viaplay – kl. 20.45
Torino – AC Milan – Kanal: Viaplay – kl. 20.45
Verona – Sassuolo – Kanal: Viaplay – kl. 20.45
Crotone – Juventus – Kanal: Viasport 2 – kl. 20.45
Schalke – Eintracht Frankfurt – Kanal: Viasport 3 – kl. 20.45
Real Madrid – Athletic – Kanal: Viasport 1 – kl. 21.30

TORSDAG

Silkeborg – Hobro – Kanal: Viaplay – kl. 18.00
Hammarby – IFK Norrköping – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 19.00
IFK Göteborg – Dalkurd – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 19.00
Alavés – Girona – Kanal: Viaplay – kl. 19.30
Real Sociedad – Atlético – Kanal: Viasport 1 – kl. 19.30
Midtjylland – Brøndby – Kanal: Viaplay – kl. 20.00
Burnley – Chelsea – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 20.45
Leicester – Southampton – Kanal: TV 2 Sport Premium 2 kl. 22.45
Blackburn – Peterborough – Kanal: Viasport 3 – kl. 20.45
Levante – Málaga – Kanal: Viaplay – kl. 21.30
Betis – Las Palmas – Kanal: Viasport 1 – kl. 21.30

FREDAG

Millwall – Fulham – Kanal: Viasport 3 – kl. 20.45
Leganés – Deportivo – Kanal: Viasport 1 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!