Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Trelleborg – Örebro -Kanal : TV 2 Sumo – kl. 19.00
Sundsvall – Malmö -Kanal : TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00

LØRDAG

Southampton – Chelsea -Kanal : TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Elfsborg – Sirius -Kanal : TV 2 Sportskanalen – kl. 14.00
Mjøndalen – Sogndal -Kanal : Eurosport Norge – kl. 15.30
Crystal Palace – Brighton -Kanal : TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Swansea – Everton -Kanal : TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Burnley – Leicester -Kanal : TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Huddersfield – Watford -Kanal : TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Häcken – Dalkurd -Kanal : TV 2 Sumo – kl. 16.00
Start – Vålerenga -Kanal : Eurosport Norge – kl. 18.00
Liverpool – Bournemouth -Kanal : TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Tottenham – Manchester City -Kanal : TV 2 Sport Premium – kl. 20.45

SØNDAG

Newcastle – Arsenal -Kanal : TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Aalesund – Florø -Kanal : Eurosport Norge – kl. 15.00
AIK – Djurgården -Kanal : TV 2 Sumo – kl. 15.00
IFK Norrköping – Kalmar -Kanal : TV 2 Sumo – kl. 15.00
Manchester United – West Bromwich -Kanal : TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Östersund – IFK Göteborg -Kanal : TV 2 Sumo – kl. 17.30
Molde – Lillestrøm -Kanal : MAX – kl. 18.00
Ranheim TF – Haugesund -Kanal : Eurosport Player – kl. 18.00
Sandefjord – Kristiansund BK -Kanal : Eurosport Player – kl. 18.00
Stabæk – Tromsø -Kanal : Eurosport Player – kl. 18.00
Strømsgodset – Odd -Kanal : Eurosport Player – kl. 18.00
Kongsvinger – Jerv -Kanal : Eurosport Player – kl. 18.00
Notodden – Nest-Sotra -Kanal : Eurosport Player – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Levanger -Kanal : Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsdalen – Viking -Kanal : Eurosport Player – kl. 18.00
Ullensaker/Kisa – Strømmen -Kanal : Eurosport Player – kl. 18.00
Åsane – HamKam -Kanal : Eurosport Player – kl. 18.00
Sarpsborg 08 – Brann -Kanal : Eurosport Norge – kl. 20.00

MANDAG

Bodø/Glimt – Rosenborg -Kanal : MAX – kl. 19.00
West Ham – Stoke -Kanal : TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!