Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Cardiff – Wolverhampton – kanal: Viasport 3 – kl. 20.45

LØRDAG

Everton – Liverpool – kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Norwich – Aston Villa – kanal: Viasport 3 – kl. 13.30
Benevento – Juventus – kanal: Viasport 2 – kl. 15.00
Stoke – Tottenham – kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
West Bromwich – Swansea – kanal: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
Bournemouth – Crystal Palace – kanal: TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Leicester – Newcastle – kanal: TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Brighton – Huddersfield – kanal: TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Watford – Burnley – kanal: TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Leeds – Sunderland – kanal: Viasport 3 – kl. 16.00
Örebro – IFK Norrköping – kanal: TV 2 Sumo – kl. 16.00
Vålerenga – Strømsgodset – kanal: Eurosport Norge – kl. 18.00
Roma – Fiorentina – kanal: Viasport 2 – kl. 18.00
Manchester City – Manchester United – kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Sampdoria – Genoa – kanal: Viasport 2 – kl. 20.45

SØNDAG

Torino – Inter – kanal: Viasport 2 – kl. 12.30
Heerenveen – Groningen – kanal: Viasport 1 – kl. 14.30
Levanger – Aalesund – kanal: Eurosport Norge – kl. 15.00
Napoli – Chievo – kanal: Viasport 2 – kl. 15.00
Djurgården – Trelleborg – kanal: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Kalmar – Elfsborg – kanal: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Arsenal – Southampton – kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 15.15
Real Madrid – Atlético – kanal: Viasport 3 – kl. 16.15
Strømmen – Åsane – kanal: Eurosport Player – kl. 17.00
Chelsea – West Ham – kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 17.30
Dalkurd – Östersund – kanal: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Sirius – Sundsvall – kanal: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Brann – Kristiansund BK – kanal: Eurosport Norge – kl. 18.00
Haugesund – Sarpsborg 08 – kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Odd – Bodø/Glimt – kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Sandefjord – Stabæk – kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsø – Ranheim TF – kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Florø – Kongsvinger – kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
HamKam – Notodden – kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Jerv – Ullensaker/Kisa – kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Nest-Sotra – Sandnes Ulf – kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Sogndal – Tromsdalen – kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Udinese – Lazio – kanal: Viasport 2 – kl. 18.00
Real Sociedad – Girona – kanal: Viasport 3 – kl. 18.30
Rosenborg – Molde – kanal: TVNorge – kl. 20.00
AC Milan – Sassuolo – kanal: Viasport 2 – kl. 20.45

MANDAG

Lillestrøm – Start – kanal: MAX – kl. 19.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!