Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

 

LØRDAG

Real Sociedad – Valencia – Kan sees på: Strive – kl. 13.00
West Ham – Manchester United – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Roma – Lazio – Kan sees på: Strive – kl. 15.00
Hoffenheim – Leipzig – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 15.30
Arsenal – Watford – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Everton – Fulham – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.30
Huddersfield – Tottenham – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Manchester City – Brighton – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Wolverhampton – Southampton – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 23.20
Newcastle – Leicester – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 21.55
Hull – Middlesbrough – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 16.00
Sirius – IFK Norrköping – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 16.00
Barcelona – Athletic – Kan sees på: Strive – kl. 16.15
Nice – PSG – Kan sees på: Viasport + – kl. 17.15
Sandefjord – Odd – Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 18.00
Juventus – Napoli – Kan sees på: Strive – kl. 18.00
Chelsea – Liverpool – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Rotherham – Stoke – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 18.30
Eibar – Sevilla – Kan sees på: Strive – kl. 18.30
Leverkusen – Dortmund – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 18.30
Inter – Cagliari – Kan sees på: Strive – kl. 20.30
Real Madrid – Atlético – Kan sees på: Strive – kl. 20.45

SØNDAG

Huesca – Girona – Kan sees på: Strive – kl. 12.00
Vendsyssel – FC København – Kan sees på: Viaplay – kl. 12.00
Bologna – Udinese – Kan sees på: Strive – kl. 12.30
Livingston – Rangers – Kan sees på: Viasport 3 – kl. 14.30
Florø – Viking – Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 15.00
Tromsdalen – Ullensaker/Kisa – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 15.00
Chievo – Torino – Kan sees på: Strive – kl. 15.00
Fiorentina – Atalanta – Kan sees på: Strive – kl. 15.00
Frosinone – Genoa – Kan sees på: Strive – kl. 15.00
Dalkurd – AIK – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Kalmar – Brommapojkarna – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Frankfurt – Hannover – Kan sees på: Viasport + – kl. 15.30
Åsane – Sandnes Ulf – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 16.00
Villarreal – Valladolid – Kan sees på: Strive – kl. 16.15
Feyenoord – Vitesse – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 16.45
Cardiff – Burnley – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Vålerenga – Start – Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 18.00
Haugesund – Bodø/Glimt – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Lillestrøm – Stabæk – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Ranheim TF – Kristiansund BK – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Sarpsborg 08 – Strømsgodset – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Aalesund – Jerv – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Levanger – Strømmen – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Notodden – HamKam – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Sogndal – Nest-Sotra – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Parma – Empoli – Kan sees på: Strive – kl. 18.00
Augsburg – Freiburg – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 18.00
Levante – Alavés – Kan sees på: Strive – kl. 18.30
Molde – Rosenborg – Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 20.00
Sassuolo – Milan – Kan sees på: Strive – kl. 20.30
Betis – Leganés – Kan sees på: Strive – kl. 20.45
Lille – Marseille – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 21.00

MANDAG

Tromsø – Brann – Kan sees på: MAX – kl. 19.00
Örebro – Trelleborg – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 19.00
Elfsborg – Häcken – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Hammarby – IFK Göteborg – Kan sees på: TV 2 Sport 2 – kl. 19.00
Sampdoria – SPAL – Kan sees på: Strive – kl. 20.30
Bournemouth – Crystal Palace – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Celta – Getafe – Kan sees på: Strive – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!