Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

 

LØRDAG

Eibar – Getafe – Kanal: Viasport 1 – kl. 13.00
West Bromwich – Liverpool – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
SPAL – Roma – Kanal: Viasport 2 – kl. 15.00
Watford – Crystal Palace – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Ipswich – Aston Villa – Kanal: Viasport + – kl. 16.00
Östersund – Örebro – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 16.00
Celta – Valencia – Kanal: Viasport 1 – kl. 16.15
Brann – Stabæk – Kanal: Eurosport Norge – kl. 18.00
Sassuolo – Fiorentina – Kanal: Viasport 2 – kl. 18.00
Manchester United – Tottenham – Kanal: Viasat 4 – kl. 18.15
Cardiff – Nottingham – Kanal: Viasport 3 – kl. 20.45
AC Milan – Benevento – Kanal: Viasport 2 – kl. 20.45

SØNDAG

Girona – Espanyol – Kanal: Viasport + – kl. 12.00
Cagliari – Bologna – Kanal: Viasport 2 – kl. 12.30
Arsenal – West Ham – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Stoke – Burnley – Kanal: TV 2 Sport Premium 2 kl. 16.30
Strømmen – Levanger – Kanal: Eurosport Norge – kl. 15.00
Lazio – Sampdoria – Kanal: Viasport + – kl. 15.00
Chievo – Inter – Kanal: Viasport 2 – kl. 15.00
Dalkurd – Sundsvall – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Häcken – Hammarby – Kanal: TV 2 Sportskanalen – kl. 15.00
Chelsea – Southampton – Kanal: Viasat 4 – kl. 16.00
Málaga – Real Sociedad – Kanal: Viasport 1 – kl. 16.15
St-Étienne – Troyes – Kanal: Viasport + – kl. 17.00
Manchester City – Swansea – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 17.30
AIK – IFK Göteborg – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Trelleborg – Kalmar – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Rosenborg – Start – Kanal: Eurosport Norge – kl. 18.00
Haugesund – Strømsgodset – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Kristiansund BK – Bodø/Glimt – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Lillestrøm – Ranheim TF – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsø – Sandefjord – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Aalesund – Tromsdalen – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Florø – Notodden – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Jerv – Mjøndalen – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Nest-Sotra – Ullensaker/Kisa – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Sogndal – Kongsvinger – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Viking – Åsane – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Las Palmas – Alavés – Kanal: Viasport 1 – kl. 18.30
Vålerenga – Molde – Kanal: Eurosport Norge – kl. 20.00
Atlético – Betis – Kanal: Viasport 1 – kl. 20.45
Juventus – Napoli – Kanal: Viasport 2 – kl. 20.45

MANDAG

Odd – Sarpsborg 08 – Kanal: MAX – kl. 19.00
IFK Norrköping – Sirius – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 19.00
Malmö – Brommapojkarna – Kanal: TV 2 Sport Premium 3 – kl. 19.00
Elfsborg – Djurgården – Kanal: TV 2 Sportskanalen – kl. 19.00
Genoa – Verona – Kanal: Viasport 2 – kl. 20.45
Everton – Newcastle – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Athletic – Levante – Kanal: Viasport 1 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!