Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

 

LØRDAG

KFUM Oslo – Åsane – Vises på Eurosport Norge – kl. 13.00 ( Kvalifisering til OBOS-ligaen )
Fleetwood – Walsall – Vises på Viasport 2 – kl. 13.00 ( League One )
Serbia – Montenegro – Vises på TV 2 Sport 1 – kl. 15.00 ( UEFA Nations League C, gr. 4 )
Tyrkia – Sverige – Vises på TV 2 Sport 1 – kl. 18.00 ( UEFA Nations League B, gr. 2 )
Malta – Kosovo – Vises på TV 2 Sumo – kl. 18.00 ( UEFA Nations League D, gr. 3 )
Aserbajdsjan – Færøyene – Vises på TV 2 Sport Premium – kl. 18.00 ( UEFA Nations League D, gr. 3 )
Italia – Portugal – Vises på TV 2 Zebra – kl. 20.45 ( UEFA Nations League A, gr. 3 )
Albania – Skottland – Vises på TV 2 Sport 1 – kl. 20.45 ( UEFA Nations League C, gr. 1 )
Romania – Litauen – Vises på TV 2 Sumo – kl. 20.45 ( UEFA Nations League C, gr. 4 )
Corinthians – Vasco da Gama – Vises på Viaplay – kl. 22.00 ( Brasil: Série A )

SØNDAG

England – Kroatia – Vises på TV 2 Zebra – kl. 15.00 ( UEFA Nations League A, gr. 4 )
Nord-Irland – Østerrike – Vises på TV 2 Sport 2 – kl. 18.00 ( UEFA Nations League B, gr. 3 )
San Marino – Hviterussland – Vises på TV 2 Sumo – kl. 18.00 ( UEFA Nations League D, gr. 2 )
Moldova – Luxembourg – Vises på TV 2 Sport 1 – kl. 18.00 ( UEFA Nations League D, gr. 2 )
Paraná – Palmeiras – Vises på Viaplay – kl. 20.00 ( Brasil: Série A )
Sveits – Belgia – Vises på TV 2 Sport 1 – kl. 20.45 ( UEFA Nations League A, gr. 2 )
Hellas – Estland – Vises på TV 2 Sumo – kl. 20.45 ( UEFA Nations League C, gr. 2 )
Ungarn – Finland – Vises på TV 2 Sport 2 – kl. 20.45 ( UEFA Nations League C, gr. 2 )
Spania – Bosnia-Hercegovina – Vises på TV 2 Sumo – kl. 20.45 ( Privatlandskamper )

MANDAG

Georgia – Kasakhstan – Vises på TV 2 Sport 1 – kl. 18.00 ( UEFA Nations League D, gr. 1 )
Andorra – Latvia – Vises på TV 2 Sport 2 – kl. 18.00 ( UEFA Nations League D, gr. 1 )
Island – Qatar – Vises på TV 2 Sumo – kl. 19.30 ( Privatlandskamper )
Tyskland – Nederland – Vises på TV 2 Sport 1 – kl. 20.45 ( UEFA Nations League A, gr. 1 )
Tsjekkia – Slovakia – Vises på TV 2 Sumo – kl. 20.45 ( UEFA Nations League B, gr. 1 )
Danmark – Irland – Vises på TV 2 Sumo – kl. 20.45 ( UEFA Nations League B, gr. 4 )
Kypros – Norge – Vises på TV 2 – kl. 20.45 ( UEFA Nations League C, gr. 3 )
Bulgaria – Slovenia – Vises på TV 2 Sport 2 – kl. 20.45 ( UEFA Nations League C, gr. 3 )
Liechtenstein – Armenia – Vises på TV 2 Sumo – kl. 20.45 ( UEFA Nations League D, gr. 4 )
Makedonia – Gibraltar – Vises på TV 2 Sumo – kl. 20.45 ( UEFA Nations League D, gr. 4 )

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!