Endelig er det helg igjen, og hva passer vel bedre enn å starte helgen med å planlegge hvilke fotballkamper du bør få med deg. Vi på fotballblogg1.com serverer deg her, alle kamper med tid og sted, som sendes på «norske» kanaler, fra og med fredag og til og med mandag. Dermed er det lett for deg å planlegge middagsbesøk, ukehandling og ikke minst, hvilken dag du skal ta daten din med på kino! God fotballhelg folkens!

soccer-barclays-premier-league-arsenal-v-tottenham-hotspur-emirates-stadium-12-390x285

FREDAG:

  • Odd – HamKam     TV 2 Sumo      15.00
  • Lillestrøm – Molde     TV 2 Sumo/TV 2 Sportskanalen      16.00
  • Paderborn – Dresden     Eurosport 2      18.30
  • Augsburg – Schalke     Eurosport 2      20.30
  • Getafe – Granada     C More Fotball      21.00

LØRDAG:

  • Sogndal – Brann     TV 2 Sportskanalen      13.00
  • Leyton Orient – Brentford     TV 2 Sport Premium 2      13.15
  • Hull – Man. City     TV 2 Sport Premium      13.45
  • Fredrikstad – Sarpsborg 08     TV 2 Sumo      15.00
  • Dortmund – Mönchengladbach     Eurosport 2      15.30
  • Everton – Cardiff     TV 2 Sport Premium      16.00
  • Sunderland – Crystal Palace     Opptak SP kl. 21.30      16.00
  • Fulham – Newcastle     Opptak SP 2 kl. 20.30      16.00
  • Swansea – West Bromwich     Opptak SP 2 kl. 22.30      16.00
  • Stoke – West Ham     Opptak SP 3 kl. 20.30      16.00
  • Southampton – Norwich     Opptak SP 3 kl. 22.30      16.00
  • Strømsgodset – Vålerenga     TV 2 Sumo      16.00
  •   Leicester – Blackpool     TV 2 Sport Premium 2      16.00
  • Levante – Celta     C More Fotball      16.00
  • Vallecano – Almería     C More Live      18.00
  • Aston Villa – Chelsea     TV 2 Sport Premium      18.30
  • Bayern – Leverkusen     Eurosport 2      18.30
  • Málaga – Real Madrid     C More Fotball      20.00
  • Verona – Inter     CANAL9      20.45
  • Atlético – Espanyol     MAX      22.00

SØNDAG:

  • Elche – Betis     C More Live  12.00
  • Atalanta – Sampdoria     C More Fotball  12.30
  • Sandnes Ulf – Viking     TV 2 Sportskanalen  13.30
  • Man. United – Liverpool     TV 2 Sport Premium  14.30
  • Feyenoord – Heerenveen     C More Fotball  14.30
  • Milan – Parma     CANAL9  15.00
  • Hamburg – Nürnberg     Eurosport 2  15.30
  • NAC – Ajax     C More Live  16.30
  • Tottenham – Arsenal     TV 2 Sport Premium  17.00
  • Aalesund – Ranheim     TV 2 Sumo  17.00
  • Bodø/Glimt – Tromsø     TV 2 Sportskanalen  17.00
  • Barcelona – Osasuna     C More Fotball  17.00
  • Eintracht Frankfurt – Freiburg     Eurosport 2  17.30
  • Sevilla – Valladolid     C More Fotball  19.00
  • Genoa – Juventus     CANAL9  20.45
  • Fiorentina – Chievo     C More Live  20.45
  • Real Sociedad – Valencia     C More Fotball  21.00

MANDAG:

  • Torino – Napoli     C More Fotball      19.00
  • Kaiserslautern – Köln     Eurosport 2      20.15
  • Preston – Sheffield U.     TV 2 Sport Premium      20.45
  • Roma – Udinese     C More Fotball      21.00
  • Villarreal – Athletic     C More Live      22.00