Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

Lørdag

Jerv – Mjøndalen TV 2 Sportskanalen – kl. 13.00
Granada – Deportivo Viasat Fotball – kl. 13.00
Wolverhampton – Derby Eurosport Norge – kl. 13.30
Bayern – Hoffenheim Eurosport Norge – kl. 15.30
Man. City – Middlesbrough TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Bournemouth – Sunderland TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
West Ham – Stoke TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Burnley – Crystal Palace TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Real Sociedad – Atlético Viasat Fotball – kl. 16.15
Sandnes Ulf – Kongsvinger TV 2 Sportskanalen – kl. 18.00
Torino – Cagliari Viasat Sport – kl. 18.00
Chelsea – Everton TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Bristol City – Brighton Eurosport Norge – kl. 18.30
Osasuna – Alavés Viasat Fotball – kl. 18.30
Las Palmas – Eibar Viasat Fotball – kl. 20.45
Napoli – Lazio Viasat Sport – kl. 20.45

Søndag

Real Madrid – Leganés Viasat Fotball – kl. 12.00
Pescara – Empoli Viasat Sport – kl. 12.30
Arsenal – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 13.00
Ross County – Rangers TV 2 Sportskanalen – kl. 13.00
Chievo – Juventus Viasat Sport – kl. 15.00
Elfsborg – Örebro C More Hockey – kl. 15.00
Malmö – Hammarby TV 2 Sport Premium 5 – kl. 15.00
AIK – Kalmar TV 2 Sport Premium 6 – kl. 15.00
IFK Norrköping – IFK Göteborg TV 2 Sport Premium 7 – kl. 15.00
Sundsvall – Djurgården TV 2 Sport Premium 8 – kl. 15.00
Liverpool – Watford TV 2 Sport Premium – kl. 15.15
Hull – Southampton TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.00 – kl. 15.15
Swansea – Man. United TV 2 Sport Premium 2 – kl. 16.00
Espanyol – Athletic Viasat Fotball – kl. 16.15
Leicester – West Bromwich TV 2 Sport Premium – kl. 17.30
Rosenborg – Bodø/Glimt TV 2 – kl. 18.00
Brann – Sarpsborg 08 TV 2 Zebra – kl. 18.00
Viking – Vålerenga TV 2 Sport Premium 3 – kl. 18.00
Lillestrøm – Molde TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Stabæk – Start TV 2 Sport Premium 5 – kl. 18.00
Tromsø – Odd TV 2 Sport Premium 6 – kl. 18.00
Haugesund – Strømsgodset TV 2 Sport Premium 7 – kl. 18.00
Sogndal – Aalesund TV 2 Sport Premium 8 – kl. 18.00
Fiorentina – Sampdoria Viasat Sport – kl. 18.00
Villarreal – Betis Viasat Fotball – kl. 18.30
Sevilla – Barcelona Viasat Fotball – kl. 20.45
Roma – Bologna Viasat Sport – kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!