Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

Lørdag

Sporting Gijón – Sevilla Viasat Fotball – kl. 13.00
Aberdeen – Celtic TV 2 Sportskanalen – kl. 13.00
Sunderland – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Man. United – Burnley TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Tottenham – Leicester TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
West Bromwich – Man. City TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Middlesbrough – Bournemouth TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Watford – Hull TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Brighton – Norwich Eurosport Norge – kl. 16.00
Lyngby – Randers Viaplay – kl. 16.00
Alavés – Real Madrid Viasat 4 – kl. 16.15
Bologna – Fiorentina Viasat Sport – kl. 18.00
Crystal Palace – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Blackburn – Wolverhampton Eurosport Norge – kl. 18.30
Atlético – Málaga Viasat Fotball – kl. 18.30
Dortmund – Schalke Dplay – kl. 18.30
Saint-Étienne – Monaco Viasat Sport – kl. 20.00
Barcelona – Granada Viasat 4 – kl. 20.45
Juventus – Napoli Viasat Fotball – kl. 20.45
Ajax – Excelsior Viasat Sport – kl. 20.45

Søndag

Eibar – Villarreal Viasat Fotball – kl. 12.00
Atalanta – Genoa Viasat Sport – kl. 12.30
Bryne – Fredrikstad TV 2 Zebra – kl. 13.00
KFUM Oslo – Raufoss TV 2 Sumo – kl. 13.00
Kongsvinger – Ullensaker/Kisa TV 2 Sumo – kl. 13.00
Kristiansund BK – Sandefjord TV 2 Sumo – kl. 13.00
Levanger – Mjøndalen TV 2 Sumo – kl. 13.00
Ranheim – Åsane TV 2 Sumo – kl. 13.00
Strømmen – Jerv TV 2 Sumo – kl. 13.00
Sandnes Ulf – Hødd TV 2 Sport Premium 4 – kl. 13.00
Birmingham – Aston Villa Eurosport Norge – kl. 13.00
Everton – West Ham TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Lazio – Sassuolo Viasat Sport – kl. 15.00
Empoli – Roma Viaplay – kl. 15.00
Milan – Pescara Viaplay – kl. 15.00
Hammarby – IFK Norrköping TV 2 Sport Premium 7 – kl. 15.00
Kalmar – Sundsvall TV 2 Sport Premium 8 – kl. 15.00
Athletic – Osasuna Viasat Fotball – kl. 16.15
Southampton – Chelsea TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Rennes – Metz Viasat Sport – kl. 17.00
Köln – Hamburg Eurosport Norge – kl. 17.30
Vålerenga – Lillestrøm TV 2 – kl. 18.00
Odd – Sogndal TV 2 Zebra – kl. 18.00
Strømsgodset – Rosenborg TV 2 Sport Premium 3 – kl. 18.00
Start – Brann TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Sarpsborg 08 – Tromsø TV 2 Sport Premium 5 – kl. 18.00
Molde – Stabæk TV 2 Sport Premium 6 – kl. 18.00
Aalesund – Haugesund TV 2 Sport Premium 7 – kl. 18.00
Bodø/Glimt – Viking TV 2 Sport Premium 8 – kl. 18.00
Midtjylland – København Viaplay – kl. 18.00
Betis – Espanyol Viasat Fotball – kl. 18.30
Las Palmas – Celta Viasat Fotball – kl. 20.45
Sampdoria – Inter Viasat Sport – kl. 20.45

Mandag

Udinese – Torino Viasat Sport – kl. 19.00
Örebro – Östersund TV 2 Sport Premium 5 – kl. 19.00
Djurgården – Häcken TV 2 Sport Premium 6 – kl. 19.00
Jönköping – AIK TV 2 Sport Premium 7 – kl. 19.00
IFK Göteborg – Elfsborg TV 2 Sport Premium 8 – kl. 19.00
St. Pauli – Nürnberg Eurosport Norge – kl. 20.15
Deportivo – Valencia Viasat Fotball – kl. 20.45
Stoke – Swansea TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Cagliari – Palermo Viasat Sport – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!