Her er den komplette listen over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra og med fredag til og med mandag. Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag hos svigers, løpeturen, fifa med gutta, styrkerommet osv uten at det går på bekostning av en real godbit!

BvKkTDuIQAEIZ-S.jpg large

FREDAG:

    • Schalke – Augsburg Eurosport 2 – kl. 20.30
    • Monaco – Reims Viasat Fotball – kl. 20.30
    • Norwich – Bolton TV 2 Sport Premium – kl. 20.45
    • Deportivo – Getafe C More Fotball – kl. 20.45
    • St. Johnstone – Motherwell C More Live – kl. 20.45

LØRDAG:

    • LSK Kvinner – Stabæk NRK1- kl. 13.00
    • Wolverhampton – Birmingham TV 2 Sport Premium 2- kl. 13.15
    • Newcastle – Liverpool TV 2 Sport Premium- kl. 13.45
    • Napoli – Roma C More Fotball- kl. 15.00
    • Stuttgart – Wolfsburg Eurosport- kl. 15.30
    • Hamburg – Leverkusen Eurosport 2- kl. 15.30
    • Chelsea – QPR TV 2 Sport Premium- kl. 16.00
    • Arsenal – Burnley Opptak SP 2 kl. 20.30-
    • Leicester – West Bromwich Opptak SP 2 kl. 22.30-
    • Everton – Swansea Opptak SP 3 kl. 20.30-
    • Hull – Southampton Opptak SP 3 kl. 22.30-
    • Stoke – West Ham Opptak SP kl. 21.20-
    • Cardiff – Leeds TV 2 Sport Premium 2- kl. 16.00
    • Granada – Real Madrid C More Live- kl. 16.00
    • Lorient – Paris SG Viasat Fotball- kl. 17.00
    • Atlético – Córdoba C More Live- kl. 18.00
    • Empoli – Juventus C More Fotball- kl. 18.00
    • Bournemouth – Brighton TV 2 Sport Premium- kl. 18.15
    • Bayern – Dortmund Eurosport 2- kl. 18.30
    • Barcelona – Celta C More Live- kl. 20.00
    • Parma – Inter C More Fotball- kl. 20.45
    • Real Sociedad – Málaga MAX- kl. 22.00

SØNDAG:

    • Fredrikstad – Sandefjord TV 2 Zebra- kl. 12.00
    • Hønefoss – Alta C More Live- kl. 12.00
    • HamKam – Tromsø C SPORTS- kl. 12.00
    • Hødd – Bryne C SPORTS- kl. 12.00
    • Mjøndalen – Bærum C SPORTS- kl. 12.00
    • Ranheim – Strømmen C SPORTS- kl. 12.00
    • Tromsdalen – Kristiansund BK C SPORTS- kl. 12.00
    • Ullensaker/Kisa – Nest-Sotra C SPORTS- kl. 12.00
    • Athletic – Sevilla C More Fotball- kl. 12.00
    • Man. City – Man. United TV 2 Sport Premium- kl. 14.30
    • Sampdoria – Fiorentina C More Fotball- kl. 15.00
    • Torino – Atalanta C More Live- kl. 15.00
    • Assyriska – GAIS C SPORTS- kl. 15.00
    • Hammarby – Jönköping C SPORTS- kl. 15.00
    • Husqvarna – Syrianska C SPORTS- kl. 15.00
    • Ljungskile – Varberg C SPORTS- kl. 15.00
    • Sundsvall – Landskrona C SPORTS- kl. 15.00
    • Värnamo – Sirius C SPORTS- kl. 15.00
    • Ängelholm – Östersund C SPORTS- kl. 15.00
    • Öster – Degerfors C SPORTS- kl. 15.00
    • Aston Villa – Tottenham TV 2 Sport Premium- kl. 17.00
    • Köln – Freiburg Eurosport 2- kl. 17.30
    • Paderborn – Hertha Eurosport 2- kl. 17.30
    • Odd – Rosenborg TV 2- kl. 18.00
    • Start – Sandnes Ulf TV 2 Zebra- kl. 18.00
    • Brann – Sogndal C More Fotball- kl. 18.00
    • Strømsgodset – Molde C More Live- kl. 18.00
    • Viking – Sarpsborg 08 C More Hockey- kl. 18.00
    • Lillestrøm – Bodø/Glimt C More Live 2- kl. 18.00
    • Stabæk – Haugesund C More Live 3- kl. 18.00
    • Aalesund – Vålerenga C More Live 4- kl. 18.00
    • Milan – Palermo C More Fotball- kl. 20.45
    • Elche – Espanyol C More Live- kl. 21.00
    • Marseille – Lens Viasat Fotball- kl. 21.00

MANDAG:

  • Cesena – Verona C More Fotball- kl. 19.00
  • Leipzig – Kaiserslautern Eurosport 2- kl. 20.15
  • Vallecano – Eibar C More Live- kl. 20.45
  • Crystal Palace – Sunderland TV 2 Sport Premium- kl. 21.00
  • Lazio – Cagliari C More Fotball- kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!