Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra lørdag til mandag. Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, tur på SATS, luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! God helg!

soccer-on-tv2

LØRDAG

  • Norwich – Ipswich TV 2 Sport Premium 2 – kl. 13.15
  • Southampton – Aston Villa TV 2 Sport Premium – kl. 13.45
  • Bærum – Bryne C SPORTS – kl. 15.00
  • Follo – Sandnes Ulf C SPORTS – kl. 15.00
  • Bodø/Glimt – Tromsø TV 2 Zebra – kl. 15.30
  • Vålerenga – Mjøndalen C More Fotball – kl. 15.30
  • Tottenham – Hull TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
  • West Ham – Everton Opptak SP kl. 21.30 – kl. 16.00
  • Sunderland – Leicester Opptak SP 2 kl. 20.30 – kl. 16.00
  • QPR – Newcastle Opptak SP 3 kl. 20.30 – kl. 16.00
  • Burnley – Stoke Opptak SP 3 kl. 22.30 – kl. 16.00
  • Brommapojkarna – Ängelholm C SPORTS – kl. 16.00
  • Frej – Varberg C SPORTS – kl. 16.00
  • Ljungskile – Degerfors C SPORTS – kl. 16.00
  • Värnamo – Syrianska C SPORTS – kl. 16.00
  • Östersund – Jönköping C SPORTS – kl. 16.00
  • Rosenborg – Sandefjord C More Fotball – kl. 18.00
  • Odd – Haugesund C More Live – kl. 18.00
  • Molde – Stabæk C More Live 2 – kl. 18.00
  • Strømsgodset – Aalesund C More Live 3 – kl. 18.00
  • Sarpsborg 08 – Lillestrøm C More Live 4 – kl. 18.00
  • Brann – Nest-Sotra TV 2 Zebra – kl. 18.00
  • Fredrikstad – Kristiansund BK C SPORTS – kl. 18.00
  • Hødd – Åsane C SPORTS – kl. 18.00
  • Jerv – Hønefoss C SPORTS – kl. 18.00
  • Sogndal – Ranheim C SPORTS – kl. 18.00
  • Strømmen – Levanger C SPORTS – kl. 18.00
  • Inter – Juventus C SPORTS – kl. 18.00
  • Lokomotiv Moskva – Rubin Viasat Fotball – kl. 18.00
  • Liverpool – Crystal Palace TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
  • Viking – Start TV 2 Zebra – kl. 20.00
  • Sampdoria – Lazio C More Live – kl. 20.45
  • Monaco – Metz Viasat Sport – kl. 21.00
  • Lille – Marseille Viasat Fotball – kl. 21.00

SØNDAG

  • Sassuolo – Milan C More Fotball – kl. 12.30
  • Spartak Moskva – CSKA Moskva Viasat Fotball – kl. 12.30
  • Swansea – Man. City TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
  • Zwolle – Feyenoord Viasat Fotball – kl. 14.30
  • Atalanta – Genoa C More Fotball – kl. 15.00
  • Cagliari – Palermo C SPORTS – kl. 15.00
  • Mjällby – Utsikten C SPORTS – kl. 15.00
  • Man. United – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
  • Assyriska – Sirius C SPORTS – kl. 17.00
  • Atlético – Barcelona C More Fotball – kl. 19.00
  • Valencia – Celta C More Live 2 – kl. 19.00
  • Deportivo – Levante C More Live 3 – kl. 19.00
  • Espanyol – Real Madrid VOX – kl. 19.00
  • Guimarães – Benfica Viasat Fotball – kl. 19.00
  • Roma – Udinese C More Live – kl. 20.45

MANDAG

  • Fiorentina – Parma C More Fotball – kl. 19.00
  • Halmstad – Djurgården C More Live 3 – kl. 19.00
  • West Bromwich – Chelsea TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
  • Napoli – Cesena C More Fotball – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!