Det sendes 62 kamper direkte på «norske» kanaler i løpet av helgen, og her kan du se hvem som spiller, når de spiller og hvem som viser dem. Send kone og barn til svigers, så får du tven for deg selv denne helgen! 🙂

Uten om dette vises de fleste kamper som IKKE sendes på tv på stream. Om noen trenger link til en kamp, er det bare å spørre..

FREDAG:

  • Stabæk – Fredrikstad     TV 2 Zebra  19.00
  • Öster – Syrianska     C More Live 4  19.00
  • Brage – Örgryte     C More Play  19.20
  • Sochaux – Lyon     Viasat Fotball HD  20.30
  • Bochum – St. Pauli     Eurosport 2  20.30

LØRDAG:

  • Leeds – Sheffield W.     TV 2 Sport Premium 2     13.15
  • Liverpool – Stoke     TV 2 Sport Premium 13.45
  • Molde – Odd     C More Fotball HD  15.30
  • Kongsvinger – HamKam     C More Live  15.30
  • Eintracht Frankfurt – Bayern     Eurosport 2  15.30
  • Arsenal – Aston Villa     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Bournemouth – Wigan     TV 2 Sport Premium 2  16.00
  • IFK Göteborg – Elfsborg     C More Live 3  16.00
  • IFK Norrköping – Brommapojkarna     C More Live 4      16.00
  • Marseille – Évian     Viasat Fotball HD 17.00
  • Rosenborg – Vålerenga     C More Fotball HD  18.00
  • Swansea – Man. United     TV 2 Sport Premium  18.30
  • Mönchengladbach – Hannover     Eurosport 2 18.30
  • Real Sociedad – Getafe     C More Live 19.00
  • Valladolid – Athletic     C More Fotball HD  21.00
  • Valencia – Málaga     MAX      23.00

SØNDAG:

  • Ajax – Feyenoord     C More Fotball HD      12.30
  • 1860 München – Ingolstadt     Eurosport 2      13.30
  • Crystal Palace – Tottenham     TV 2 Sport Premium  14.30
  • Djurgården – Häcken     C More Live 3      15.00
  • Halmstad – Gefle     C More Live 4      15.00
  • Start – Haugesund     C More Fotball HD  15.30
  • Nürnberg – Hertha     Eurosport 2  15.30
  • Chelsea – Hull     TV 2 Sport Premium  17.00
  • Falkenberg – Värnamo     C More Play  17.00
  • Dortmund – Braunschweig     Eurosport  17.30
  • Kalmar – Malmö     C More Live 4      17.30
  • Tromsø – Aalesund     C More Fotball HD  18.00
  • Sarpsborg 08 – Sogndal     C More Live 2  18.00
  • Hønefoss – Sandnes Ulf     C More Live 3  18.00
  • Bryne – Kristiansund BK     C SPORTS 18.00
  • Elverum – Ullensaker/Kisa     C SPORTS 18.00
  • Follo – Bodø/Glimt     C SPORTS  18.00
  • Hødd – Sandefjord     C SPORTS  18.00
  • Mjøndalen – Ranheim     C SPORTS  18.00
  • Vard Haugesund – Strømmen     C SPORTS  18.00
  • Assyriska – Ljungskile     C More Play      18.00
  • Landskrona – Östersund     C More Play      18.00
  • Sundsvall – Varberg     C More Play      18.00
  • Viking – Brann     TV 2 (HD)  19.00
  • Barcelona – Levante     C More Live HD      19.00
  • København – AGF     TV3+  19.00
  • Real Madrid – Betis     C More Fotball HD  21.00
  • Osasuna – Granada     C More Live HD  21.00
  • Paris SG – Ajaccio     Viasat Fotball HD 21.00
  • Flamengo – São Paulo     TV 2 Sport  21.00
  • Sevilla – Atlético     C More Fotball HD 23.00

MANDAG:

  • Lillestrøm – Strømsgodset     TV 2 Zebra  19.00
  • AIK – Åtvidaberg     C More Live 4  19.00
  • Mjällby – Helsingborg     C More Live 3  19.05
  • Örebro – Hammarby     C More Play  19.20
  • Vallecano – Elche     C More Fotball HD  20.00
  • Union Berlin – Düsseldorf     Eurosport 2 20.15
  • Man. City – Newcastle     TV 2 Sport Premium  21.00
  • Almería – Villarreal     C More Live  22.00
  • Celta – Espanyol     C More Fotball HD  22.00