Endelig helg! Og hva er vel mer synonymt med helg, enn fotball på tv? Her kommer hele listen over alle kamper som sendes, fra fredag og til og med mandag. Dermed kan du planlegge hagestell, grillfest og ukeshandling og fremdeles få med deg godbitene.. god helg!

index

 

FREDAG

  • Wigan – QPR     TV 2 Sport Premium      20.45

LØRDAG:

  • Peterborough – Leyton Orient     TV 2 Sport Premium  13.15
  • Bodø/Glimt – Haugesund     C More Fotball  15.30
  • Bayern – Stuttgart     Eurosport 2  15.30
  • Kalmar – IFK Norrköping     C More Live 4  16.00
  • Aalesund – Brann     C More Fotball  18.00
  • Verona – Udinese     CANAL9  18.00
  • Preston – Rotherham     TV 2 Sport Premium  18.15
  • York – Fleetwood     TV 2 Sport Premium  20.30
  • Inter – Lazio     CANAL9  20.45

SØNDAG:

  • Atalanta – Milan     C More Fotball      12.30
  • Burton – Southend     TV 2 Sport Premium 2      13.00
  • Hønefoss – Sandefjord     C More Live      15.00
  • Nest-Sotra – Tromsø     TV 2 Sportskanalen      15.00
  • Sampdoria – Napoli     CANAL9      15.00
  • AIK – Mjällby     C More Live 4      15.00
  • Odd – Lillestrøm     C More Fotball      15.30
  • Cardiff – Chelsea     TV 2 Sumo      16.00
  • Fulham – Crystal Palace     TV 2 Sumo      16.00
  • Hull – Everton     TV 2 Sumo      16.00
  • Norwich – Arsenal     TV 2 Sumo      16.00
  • Sunderland – Swansea     TV 2 Sumo      16.00
  • Tottenham – Aston Villa     TV 2 Sumo      16.00
  • West Bromwich – Stoke     TV 2 Sumo      16.00
  • Man. City – West Ham     TV 2 Sport Premium      16.00
  • Liverpool – Newcastle     TV 2 Sport Premium 2      16.00
  • Southampton – Man. United     TV 2 Sport Premium 3      16.00
  • IFK Göteborg – Örebro     C More Live 4      17.30
  • Vålerenga – Viking     C More Fotball      18.00
  • Sogndal – Start     C More Live 2      18.00
  • Stabæk – Sarpsborg 08     C More Live 3      18.00
  • Bryne – Hødd     C SPORTS      18.00
  • Bærum – Kristiansund BK     C SPORTS      18.00
  • Mjøndalen – Alta     C SPORTS      18.00
  • Ranheim – Fredrikstad     C SPORTS      18.00
  • Strømmen – Ullensaker/Kisa     C SPORTS      18.00
  • Tromsdalen – HamKam     C SPORTS      18.00
  • Derby – Brighton     TV 2 Sport Premium 2      18.15
  • Molde – Strømsgodset     TV 2      19.00
  • Roma – Juventus     C More Fotball      20.45

MANDAG:

  • Sandnes Ulf – Rosenborg     TV 2 Zebra      19.00
  • Brommapojkarna – Helsingborg     C More Live 2      19.00
  • Åtvidaberg – Häcken     C More Live 3      19.00
  • Malmö – Halmstad     C More Live 4      19.00
  • Falkenberg – Djurgården     C SPORTS      19.05
  • QPR – Wigan     TV 2 Sport Premium 2      20.45